SSK Maaş Hesaplama
SSK Maaş Hesaplama
Bu yazı kez okundu.
24 Nisan 2013 18:35 tarihinde eklendi

Sosyal Güvenlik Kurumunun emeklileri vermiş olduğu maaşlarda günden güne değişiklik göstermektedir. Kullanmış olduğunuz ilaçlar, doktor ücret vs. gibi kesintiler mevcut olup aylıklar sürekli değişmektedir.SSK Maaş hesaplama gibi bir çok konuda emekliler için oldukça önemli bir konudur. Bu yüzden ülkemizde bir çok emekli tam anlamı ile ne kadar maaş alacakları ile ilgili doğru bir tahmin yapamamaktadır.Bu anlamda, alacağı maaş hakkında bilgi sahibi olmaları için ssk maaş hesaplaması ile ilgili yazımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Genel bağlamda herhangi bir net açıklaması olmayan bir çıkmazdır.Formüller ile doğrudan hesaplamas yapılması mümkün olmaz. Hesap yapmaya karar verseniz bile, elde edeceğiniz sonuçlar doğru değildir.Şimdi sizler için hazırlamış olduğumuz ve e-devlet sistemine giriş yaparak tam ve sağlıklı verilere ulaşabilecek, kesinti sebeplerini görebileceksiniz. Bu sistem yardımı ile SSK Maaş hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

uyg.sgk.gov.tr/AylikHesap

Bu adres ile Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan kesintileri göreceksiniz. Bir kaç basit kişisel bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız. Ssk maaş hesaplama ilgili olarak sizlere daha net ve hızlı sonuç sağlayacaktır. Bu anlamda herhangi bir ek sorun olmadan maaşlarınız ile bilgileri net bir şekilde alacaksınız. Yanıltıcı payı az da olsa bu sistem yayınca kullanılmaktadır. Sosyal güvenlik kurumu resmi internet sitesinden  detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Son Yorumlar
tavsiye siteler

Sayfalar

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. SSK Gün Sayısı Sorgulama, SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü
yazılım : EchoV2
Ping your blog, website, or RSS feed for Free